Vidíme možnosti, jak vyhovět vašemu přání

Nebráníme se skoro žádné zakázce, ať už jde o funkci, rozměry či množství. Navíc jsme se naučili kombinovat karton se dřevem, magnety či plexisklem, aby dokázal ještě víc.

Zadejte nám cokoli, co vás napadne – ani nás nenapadne to nezkusit.

JACK N‘ JILL – STÁNEK

Máme vždy velkou radost, když za námi přijde podobně smýšlející firma. A ne jinak tomu bylo v případě této zakázky.

Jack N‘ Jill nás oslovil, abychom jim pomohli zaujmout jak velké tak i malé návštěvníky veletrhu.

Naštěstí hlavolamy milujeme a v designu se vyžíváme. Vzali jsme to od podlahy, opřeli se do stěn aby to byl strop.

Děkujeme za příležitost.

EXPRESS FM – DJ PULT

Slyšte tóny kartónů. Na jeho vlnkách jsme vyladili hudební pultík progresivní rozhlasové stanice Express FM.

Všechny ty stovky hudebních desek teď zní zpoza stovek desek pečlivě vybrané lepenky. Z určitého úhlu na parket proniká světlo DJova zázemí.

Až to někde uvidíte, možná uslyšíte hudbu budoucnosti. Hraje totiž radio, které na ni myslí ve svém přístupu k recyklaci. A za to díky.

KŘÍDLA PRO TEREZKU – KARTONOVÝ MOTÝLEK

Nemoc motýlích křídel dokáže být noční můra. Zatím bohužel neléčitelná, její projevy však lze mírnit správně zvolenou péčí nebo třeba ozdravným pobytem u moře. A tak za námi přišel Doplňek pro život s nápadem pomoci čtyřleté Terezce, pacientce s touto chorobou, designovými motýlky z naší dílny.

Lepenku jsme vrstvu po vrstvě vyřezávali laserem a ručně pojili s českým dubem; na ten jsme gravírovali anděla – symbol dobrého srdce. Motýlky jsme vkládali do stylových magnetických krabiček spolu s Terezčiným příběhem.

Andělů se nakonec našlo dost na to, aby Terezka odletěla do Egypta. Povznášející pocit. Pro nás a snad i pro ni.

SALESDOCK – LOGO

Stvořili jsme technologo. V zakázce pro SALESDOCk se slily vody, ve kterých se plavíme nejradši: technologie kartonového materiálu a grafický design.

Logotyp sestávající ze dvou oddělených částí se měl vznášet v prostoru kanceláří SALESDOCk, ale třeba i poslušně stát na pracovním stole či poutat pozornost coby poutač na veřejných prezentacích firmy. A tak jsme došli k nej(eko)logičtějšímu řešení: 2 kusy propojilo takřka neviditelné plexisklo.

V SALESDOCk se teď s výsledkem rádi fotí, kdekoli je to jen vhodné. S veškerou pokorou přiznáváme, že jim rozumíme. :-)

DUTÁ KARTONOVÁ PÍSMENA

Tohle je ryzí kartuning: duté, a přitom chytré kartonové litery, které si můžete dotvořit podle svého.

Naplňte je rostlinami či mechem a své slovo vysloveně vysázejte vysazeným. Dosáhněte osvíceného textu řetězem LED žároviček. Vyhrajte si s nimi tak, jak vás jenom napadne – tady máte slovo vy.

Litery vznikají na zakázku v jakékoli velikosti a v jakémkoli fontu – klidně přesně tak, jak praví design manuál vaší značky.

INNEX – PARAVANY

I nám jde tak trochu o green. Snad právě proto tak hladce klapla spolupráce s dodavatelem dekorativního a technického stínění INNEX pro organizátory jediného turnaje European Tour v Česku: D+D Real Czech Masters.

Do zázemí greenu Albatross jsme navezli celý van paravanů a přidali se tak k hostitelům evropské golfové špičky, která i díky nám nemusela nikomu do zblbnutí opakovat „odpal“.

Dřevo našich kartonových stěn obepíná magnetické železo, díky němuž lze jednotlivá pole skládat do všech možných úhlů, nechat je na sebe vzájemně navazovat a dokonce spojily jednom bodě stěny z více (až tří) směrů. Paravany tak do backstage zapadly snadněji než míček do jamky.

Máte vlastní nápad? Sem s ním!