Posviťte si na to, jak děláme KARTOONS

Stínidla se nebouří. Určitě ne ta na našich kreativních workshopech. Za to dáme do ohně svou zkušenou ruku.

Pokud jde o vaše ruce, na workshopu KARTOONS pod nimi spatří světlo světa stínidla tak poctivá, že se nedají koupit.

Osvětlíme vám historii kartonového nábytku. Nastíníme vám vše okolo jeho výroby. A pak už jdeme na věc, kterou jen tak něčím nenahradíte. Bude doslova zářit vaší vlastní energií.

Každý workshop probíhá v úzkém kruhu účastníků, abychom se vám mohli věnovat plně. Připravíme pro vás veškerý materiál, pomůcky, zařídíme občerstvení. Výsledné dílko vám pečlivě zabalíme.

Ozvěte se nám a na konci lamely uvidíte světlo. Zapište se na jeden z vypsaných termínů nebo nám navrhněte vlastní termín pro váš soukromý (například firemní) workshop.

Kdy se to může stát?

Workshop designové dárky z kartonu

Zanechte nám váš e-mail a my se vám ozveme, jakmile vypíšeme nový termín.

Co si odnesli ti, kteří už u nás byli?

Zbožňuji tvořit rukama a přijde mi skvělé, když za vás někdo vymyslí postup a vy už se jen necháváte celým procesem vést. Výsledný produkt od KARTOONS si můžete odnést domů a jelikož jste ho skládali vy sami, je to originální kus, který nikdo na světě nemá! Pro mě je workshop odpočinková a relaxační záležitost a navíc se vždy naučím něco nového a potkám nové lidi.
Josefína B.

Tento kurz rozhodně doporučuji všem, kteří rádi tvoří, jsou kreativci a chtějí mít doma doplněk, který si sami vytvořili. Kurz byl naprosto pohodový, uvolněný a strašně moc jsem si u tvoření odpočinula a vypnula.
Kateřina K.

Workshop KARTOONS studia bylo perfektní odreagovaní plné kreativního tvoření krásného stínítka. Při lepení kartonků jsem se dozvěděla všechny zajímavosti ohledně výroby a materiálu. V nesnázích se mi dostalo pomoci, takže i já jakožto velký nešika jsem si odnesla krásné stínítko, které je naprosto bez chyby. Workshop s KARTOONS doporučuji všema deseti!
Anna T.