Záleží jen na vaší fantazii

Přiblížíme se jí zcela věrně díky letitým zkušenostem s kartonem i laserově přesnému vyřezávání.

Trefujeme hřebíček na krabičku ve všech směrech: ve tvaru produktu, v jeho rozměrech a hmotnosti, v personalizaci víčka vygravírováním loga, vzkazu či barevného obrázku. Rádi navrhneme obal i pro více kusů najednou.

Díky pečlivě designovanému usazení se o své produkty nemusíte bát. Díky magnetickému uzavírání se na ně obdarovaný může dívat pořád dokola a zase je bezpečně uzavírat. Díky designu je pak rád využije i pro jiný obsah.

Stačí říct, o co má jít – však ono to půjde.

SLADKÝ BOX

Pro každého kdo si rád zamlsá – nejen pralinky, ale třeba i cukroví.

Dávat sladké v klasické papírové krabičce již trochu zevšednělo. Zkuste dát nový punc dárečkům pro zaměstnance či kamarády a přejděte do doby kartonové.

Na víčko vám vygravírujeme personalizovaný vzkaz nebo třeba jen vaše logo a pomůžeme i se zajištěním sladkého obsahu krabičky.

Navíc se obdarovaný může těšit z krabičky i poté, co sladkosti spořádá. Krabičku pak určitě využije třeba u psacího stolu či v kuchyni na různé drobnosti.

Takže… už máte tip na letošní vánoční pozornost pro klienty?

PIVNÍ BOX

Pivovar Zichovec je nám po chuti. Stejně jako my se snaží o řemeslnou, až fortelnou poctivost, která ho spolu se svébytným přístupem k věci odliší od ostatních. Společnou řeč jsme s ním našli i nad návrhem tohoto obalu.

Zichovecké pivo má říz, a tak jsme do toho řízli. Lahev a sklenici ochraňují pozorně vyřezávané kartonové vrstvy, s maximální přesnosti spojené v zájmu jediného – aby štěstí v tomto případě nevyvolaly střepy, ale zlatavý mok.

S barvou piva nakonec elegantně ladí i materiál krabičky, na jejíž víko jsme vygravírovali logo pivovaru. Naše platonická chmeLOVE.

KÁVOVÝ BOX

Žádná káva není takový nakopávák, aby snesla nešetrné nakládání, vykládání nebo cokoli z toho, co se děje mezi tím. V tomto vyvoněném boxu se ale má jako v bavlnce.

Převoz v něm totiž neodnese ani keramický šálek s podšálkem, které jsou taktéž součástí.

Výřezy jsou samozřejmě přizpůsobeny na veškeré míry tak, aby uvnitř nebylo k hnutí. Povaze obsahu vyhovuje i forma, jejíž soulad s obsahem těží z barev kartonu.

Šálek je přitom usazen do lůžka desítek kartonových vrstev, a to z jejich profilu, čímž je dosaženo působivého vizuálního kontrastu.

Vlastně jde o takovéristretto mezi našimi obaly, jehož síla je v jednoduchosti.

FOTOBOX

Každý, kdo fotí na profi úrovni, je doslova obtěžkán všelijakými krabičkami. S touto krabičkou se však dlouho tahat nemusí – je určena pro originální odevzdání výsledků, kterými se chce autor blýsknout.

A přesně na to jsme se při jejím návrhu fokusovali. Je v ní vyřezáno lůžko jak pro vyvolané fotografie, tak pro ty digitální, uložené na flash disku.

Samozřejmostí je vygravírované logo, případně jméno a kontaktní údaje. To pro případ, že by se zákazník chtěl ještě někdy ozvat.

Osobně jsme si jisti, že až v tomto boxu hlavním aktérům zašlete fotografie z jejich významné události, pomůže vám to udělat takový dojem, že se ještě někdy ozvou. Sama o sobě je totiž na fotku.

VÁŠ BOX

Chtěli byste něco jiného? I tato balení byla nejdříve jen přáním našeho klienta, které jsme museli promyslet, rozkreslit, odladit a pak vyrobit první kusy na zkoušku. Ať už tedy potřebujete zabalit cokoli, neváhejte se ozvat – chopíme se toho, ať už má jít o 1 000 krabiček, nebo jediný exemplář svého druhu.

Chcete svůj vlastní vymazlený obal?